Zabezpieczenie wnętrza folia ochronna

Zabezpieczenie wnętrza folią ochronna – na czym polega?

Folia zabezpieczająca, jest bezbarwną folią ochronną. Zapewni wszelkim elementom plastikowy silną ochronę przed zarysowaniami, draśnięciami i odpryskami. To również doskonała osłona, zapobiegającą negatywnym skutkom działania promieni UV W naszym salonie detailingu w Warszawie, oferujemy kompleksową usługę oklejania aut folią ochronną, począwszy od doboru odpowiedniej folii, wykonania indywidualnego projektu. Współpracujemy wyłącznie z producentami najskuteczniejszych folii na rynku, a nasi specjaliści dbają, by usługa została wykonana fachowo oraz z dbałością o detale. To najlepsza, najnowsza i stosunkowo nowa metoda ochrony pojazdu przed uszkodzeniami.

Folie bezbarwne ochronne to najbardziej popularny w tej chwili zabieg zabezpieczania auta.

Dlaczego warto?

 

Na uwagę zasługuje fakt, że proces oklejania wnętrza folią ochronną ten jest całkowicie odwracalny, nie ryzykujesz więc utratą gwarancji ani trwałymi zmianami wyglądu Twojego pojazdu.

Zalety zabezpieczenia:

 • Ochrona elementów piano przed zarysowaniami
 • Ochrona przed matowieniem
 • Ochrona podczas codziennej pielęgnacji
 • Ochrona przed mikrouszkodzeniami
 • Samoregeneracja folii zapewni trwały efekt na długi czas
Umów się na Auto Detailing już dziś:

  Treść wiadomości

  Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych jest She Auto Care al. Krakowska 157, 02-180 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie złożone za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  Proces oklejania z przygotowanej wcześniej folii: