Powłoki ochronne na lakier samochodowy
Studio Warszawa

Nano ceramiczna powłoka ochronna

W SHE AUTO CARE zanim zaproponujemy usługę Klientowi, testujemy wszystkie najnowsze technologie jakie oferuje rynek auto detailingu w kraju i za granicą. Zanim więc w naszej ofercie pojawiła się ochrona karoserii nano ceramiczną powłoką ochronną, przetestowaliśmy wszystkie rozwiązania oferowane przez rynek. Dzięki temu, możemy zapewnić doskonałej jakości usługę oraz produkty najlepszych producentów, zdolne przetrwać najtrudniejsze warunki pogodowe. Powłoka ochronna staje się tym samym doskonałym sposobem na utrzymanie karoserii pojazdu w świetnej kondycji przez długi czas! By jednak lepiej zrozumieć jak działa ceramiczna powłoka ochronna, należy wiedzieć, że jest to rodzaj ciekłego polimeru, który nakłada się na zewnętrzne powierzchnie pojazdu. Po kontakcie z karoserią, wiąże się z farbą pojazdu, która tworzy hydrofobową powierzchnię i niezwykle skuteczną warstwę ochronną. Warto podkreślić fakt, że nałożenie powłoki ceramicznej nie skutkuje utratą gwarancji na nowy samochód.

NIGDY NIE BĘDZIESZ JUŻ MUSIAŁ WOSKOWAĆ AUTA

Wosk jest przestarzały. Innowacje w zakresie ochrony lakieru przyniosły ceramiczne nano powłoki, które okazały się trwałą i skuteczna ochroną karoserii. Powłoka ceramiczna zaprojektowana jest tak, by wydobywać wyjątkową głębię koloru, nie zapominając o najważniejszym – ochronie przed zarysowaniami. W SHE AUTO CARE specjalizujemy się w aplikowaniu niezawodnych powłok na lakier. Klienci, którzy zdecydowali się na ochronę karoserii powłoką ceramiczną w naszym salonie auto detailingu w Warszawie potwierdzają, że przeciwdziała ona uszkodzeniom lakieru, jest odporna na działanie promieni UV oraz szkodliwą chemię, dzięki czemu nie ma ryzyka, iż lakier po czasie wyblaknie. Ponadto, dzięki wyjątkowej gładkości powierzchni powłoki uzyskujemy efekt hydrofobowy, czyli odpychania cząsteczek wody wraz z zabrudzeniami, a w efekcie wysoki połysk i trwałe wykończenie.

Obszarem naszego działania jest Warszawa i okolice, jednak nasi Klienci pochodzą z całego mazowieckiego oraz pobliskich województw. Zapraszamy do kontaktu.

Pasja

Sami jesteśmy entuzjastami motoryzacji, więc doskonale rozumiemy, że z ogromnej ilości technologii, dostępnych opcji i możliwości ochrony lakieru, Klient musi podjąć najlepszą decyzję dla siebie. W SHE AUTO CARE wymagamy wiele od siebie i tyle samo od produktów, na których pracujemy. Ze wszystkich producentów ceramicznej ochrony lakieru, wybraliśmy wyłącznie tych, którzy zapewniają najlepszą trwałość powłoki ochronnej, nieskazitelne wykończenie i doskonałe właściwości ochronne.

CERTYFIKOWANA I EKSKLUZYWNA

Pracujemy na jednych z najtwardszych oraz najbardziej ekskluzywnych samochodowych powłokach ochronnych, dostępnych wyłącznie dla wybranych sprzedawców detalicznych. Wymagający produkt sprawia, że jego aplikacja wymaga doświadczenia oraz wyczucia, by osiągnąć zamierzone efekty: wyglądu oraz nieprzeciętnej ochrony . W SHE AUTO CARE pracujemy więc wyłącznie z fachowcami w dziedzinie auto detailingu, którzy swoimi umiejętnościami pomagają nam poszerzać portfolio salonu. Na swoim koncie mamy wiele realizacji, które na codzień widzicie na ulicach Warszawy. Gwarantujemy, że po latach karoserie tych aut będą dokładnie takie same jak dziś.

Powłoka Ochronna Nano Ceramiczna vs. Folia Ochronna

FOLIA OCHRONNA

Samoregeneracja pod wpływem temperatury

Zapobiega powstawaniu plam z twardej wody

Absorbuje mikro zarysowania

Chroni przed zarysowaniami

Zapobiega plamom

POWŁOKA OCHRONNA NANO CERAMICZNA

Nigdy więcej nie musisz woskować

Połysk podobny do cukierków

Łatwiejsze do czyszczenia

Zanieczyszczenia są utrzymywane z dala od farby

Powstaje powierzchnia hydrofobowa

FOLIA OCHRONNA + POWŁOKA NANO CERAMICZNA

Niewidoczne wykończenie

Zapobiega trawieniu chemicznemu lakieru

Zapobiegać utlenianiu

Samochód wygląda ``jak nowy`` przez dłuższy czas

Odporność chemiczna

Najlepsza ochrona Twojego samochodu to najlepsze powłoka na lakier samochodowy

Jak zatem wybrać najlepszą ochronę lakieru dla Twojego samochodu? Doskonałe efekty uzyskujemy poprzez dynamiczne połączenie powłoki ceramicznej i folii ochronnej na lakier, stanowiące najwyższą niewidzialną ochronę karoserii. Obie technologie mogą być dostosowane indywidualnie do potrzeb Twoich oraz Twojego samochodu. Skoro więc jedna metoda nie wyklucza drugiej, w poniższym tekście postaramy się zobrazować proces aplikacji tej łączonej metody. W pierwszej kolejności nakładana jest folia ochronna. Oklejamy te części samochodu, które są najbardziej podatne na zadrapania i uszczerbki. Często obejmuje to nadkola tylne, panele wahaczy, lusterka boczne, błotniki, maskę i przedni zderzak. Po użyciu folii, na cały pojazd aplikujemy powłokę ceramiczną. Jej warstwa stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniami, działaniem promieni uv, w tym przeciwdziała procesom oksydacyjnym. Powłoka ceramiczna wiążąc się z folią oraz lakierem samochodu sprawia, że karoseria auta staje się hydrofobowa, a łatwość czyszczenia auta nieporównywalnie większa. Co więcej auto po aplikacji ceramicznej powłoki zyskuje nieskazitelnie gładką powierzchnię, która zauważalnie podnosi walory estetyczne lakieru.

ZAREZERWUJ TERMIN JUŻ TERAZ